REKONSTRUKCE
Půdní vestavby

Rozšiřte své bydlení

Rozšiřte si  nebo si vylepšete své bydlení o  nevyužitý půdní prostor. Půdní vestavba je ideálním řešením, získáte tak krásné bydlení nebo více prostoru  pro rozrůstající se rodinu. Půdní vestavba navíc působí velice útulně a originálně .

Hledáte-li dodavatele pro půdní vestavbu, neváhejte nás kontaktovat. Náš profesionální technik Vás navštíví  prohlédne Vaši půdu, vyslechne vaše požadavky  a doporučí nutné úpravy k půdní vestavbě. V případě zájmu zajistíme kompletní projektovou dokumentaci a vyřídíme stavební povolení. Zpevníme stávající  podlahy,provedeme  zateplení  střechy a nutné úpravy pro kvalitní  realizaci Vaší vysněné půdní vestavby.

Zrealizujeme také samozřejmě  rozvody vody a topení. Postavíme příčky , vymalujeme, položíme koberce a připravíme vaši půdu k příjemnému bydlení.

Před realizací – půdní vestavba provedeme našim zákazníkům cenovou kalkulaci přímo na míru . Uvažujete o půdní vestavbě? Máme s tímto stavebním oborem bohaté zkušenosti. Poradíme Vám jak nejlépe daný prostor využít a jak co nejlevněji zkvalitnit své bydlení. Všechno uhání  kupředu a u půdní vestavby  tomu není jinak,dnešní stavební možnosti nám umožňují realizovat půdní vestavbu velice rychle a kvalitně.

Naše firma realizuje půdní vestavby a rekonstrukce půdních bytů již 17 let . Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností s touto výstavbou. Realizujeme půdní vestavby v Praze a středočeském kraji, ale za dobu fungování jsme provedli několik desítek půdních vestaveb pro naše klienty i na jejich chatách či chalupách a to po celé ČR.

Pro provádění půdní vestavby disponujeme kvalitními pracovníky kteří jsou vyškoleni pro montáž střech, krovů sádrokartonů a ostatních řemesel a to tak aby odvedli tu nejkvalitnější práci.

Půdní vestavba oproti normální výstavbě je specifická a  žádá si proto úplně jiný přístup pro provádění a řešení jednotlivých detailu a postupů v tomto ohledu se dosti liší třeba oproti výstavbě rodinných domů. Proto až budete vybírat realizační firmu pro vaší půdní vestavbu vybírejte firmy se zkušenostmi v tomto oboru a věřte, že při realizaci půdní vestavby se řeší takové množství atypických detailů jako nikde jinde.

Naše firma Vám nabízí kvalitu, rychlost a to nejdůležitější pro půdní vestavbu – osobní přístup a chuť řešit vzniklé problémy s výstavbou.

Pro původní vestavbu používáme sádrokarton a proč ?

Sádrokarton je ideální materiál pro  všechny typy půdní vestavby a rekonstrukce podkroví. Sádrokarton splňuje naše veškeré požadavky, které pro realizaci půdní vestavby potřebujeme, jeho nesporná výhoda je  protipožární a zvuková odolnost a je to ideální materiál pro rychlou a kvalitní realizaci půdní vestavby .

Ze sádrokartonu jsme schopni vytvořit  různé atypické konstrukce, jako niky , prostupy , odkládací prostory, šatní prostory , světelné podhledy, obložky krovů ,a právě tyto vlastnosti se nejvíce hodí pro půdní vestavby

DEKR-STAV S.R.O.

Kontakty

  • Ke Kotlářce 2 Praha 5, Hlubočepy 150 00
  • IČ: 01487973
  • +420 773 87 66 66
  • +420 603 179 255
  • info@dekrstav.cz

Rozpočty

  • Ing. Jiří Veselý
  • rozpocty@dekrstav.cz
  • Společnost je vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C vložka 207329.
Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás